My mission is to help you start
a business so you can change the world.

Wyjątkowy projekt jest kluczem do każdego szczęścia.

Projekt jest częścią naszego podstawowego powodu bycia. Kreatywność, piękno i dobry design to kluczowe wartości firmy. W tym celu traktujemy kreatywność poważnie i stosujemy nasze unikalne pomysły i zdolności do wszystkich wydarzeń, nad którymi pracujemy.

W naszym przyborniku do projektowania zdarzeń kreatywnych możemy zapewnić:

   * Niestandardowe arkusze stylów
   * W pełni ustrukturyzowane i wypielęgnowane propozycje.
   * Palety kolorów, tekstury i próbki.
   * Szczegółowe opracowanie projektów.

Projekty wystroju wnętrz

Współpracujemy z kreatywnymi elementami dekoracyjnymi, aby tworzyć wydarzenia piękne i dopracowane w każdym detalu. Rozumiemy wyzwanie związane z ograniczeniami czasowymi i budżetowymi. Nasze umiejętności logistyczne pozwalają nam być elastycznym i świadomym czasu na każdym wykonywanym projekcie.


Od wydarzeń sezonowych po imprezy okazjonalne i niemal wszystko pomiędzy MD art design ma umiejętności projektowania wystroju i kreatywnego myślenia, dzięki czemu Wasze chwile będą wyjątkowe. Będziecie mogli stworzyć idealne ustawienie, aby przyjąć gości w wygodnym i wyjątkowym otoczeniu, które podkreśli wartości wybranego przez Was miejsca.

Drugie życie staroci

Kiedy powierzacie swoje meble umiejętnościom i wiedzy fachowej naszemu zespołowi, my przywracamy więcej niż integralność i niezawodność każdego elementu, czy to do naprawy mebli, czy do prac konserwatorskich – staramy się również zregenerować jego estetyczne piękno, funkcjonalność i wartość sentymentalna, którą ma dla ciebie i twojej rodziny.

Wierzymy, że ręczne prace są najbezpieczniejszą metodą renowacji staroci. Obejmuje to ręczne zdejmowanie izolacji, ręczne wybarwianie i ręczne wykańczanie w celu uzyskania bardziej bogatych i długotrwałych rezultatów.

Każde wydarzenie jest jednak inne i uwielbiamy pracować z ludźmi, którzy mają unikalne pomysły, które możemy wcielić w życie. Myślenie nieszablonowe ma wpływ na to, jak projektuje się kreatywne wydarzenie, a my mamy ciężką pracę i szczegółowe umiejętności, które pozwolą Ci zrealizować kompleksowe pomysły.

Close Menu