Twórczy impuls

Wszyscy je widzieliśmy. Te przygnębione biurka, kredensy i stoły, które kiedyś były niefortunnym celem czyjegoś weekendowego projektu rzemieślniczego: pomalowane na okropny kolor lub być może wzorowane na sylwetkach żaglówek. Dlatego porozmawiajmy o wykrywaniu i ratowaniu tych ukrytych skarbów z ukrytego życia ciemności.

Ważny powód,dla którego ratujemy znaleziska jest czysto sentymentalny. Twoje krzesło, sofa lub miejsce do siedzenia to Twój ulubiony mebel, a może odziedziczyłaś go po matce, babci lub ulubionej cioci. Czasami wszyscy w rodzinie uwielbiają ten staroć.

Przywrócenie dzieła, które było w rodzinie od lat, jest satysfakcjonujące. Wiele osób, którym meble zostały odnowione, twierdzi, że chciało zachować wspomnienia ich dotyczące. Być może były to pierwsze meble nabyte po ich ślubie lub przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Być może chcesz przywrócić rodzinną pamiątkę lub po prostu odnowić specjalny element, który przywróci ci pamięć do cennych czasów. Ponowne życie tego oryginału może być Twoją inwestycją w podtrzymywanie historii rodziny.

Odnawianie starych przedmiotów kolekcjonerskich do domu lub firmy z sentymentalnych powodów może być wyzwaniem i nagrodą, a także wspaniałą rozmową na wiele lat. Możemy pomóc zachować wyjątkową indywidualność sztuki lub zmienić stary wygląd w nową ekscytującą modę.

Polecamy

Odnawianie

Oferujemy wyjątkowe usługi, które dotyczą procesów renowacji wszystkich zabytkowych i nowoczesnych mebli, w tym antyki, krzesła, stoły, łóżka, biurka, szafki, szafy i oświetlenie.

Malowanie

Uwielbiamy malować i odnawiać stare skarby. Jeśli masz coś, co chcesz wykończyć, ale po prostu nie masz czasu (lub nie chcesz robić tego sam), chętnie to zrobimy za Ciebie.

Drugie życie staroci

Uwielbiamy odkrywać kapryśne, jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki zaginionych i nieodkrytych artystów sprzed lat. Unowocześniamy i odzyskujemy te ukryte klejnoty dla swoich klientów, dając nowe życie sztuce Vintage.

Close Menu